Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’de İş Adamları ile Buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’de İş Adamları ile Buluştu

Nükleer Güvenlik Zirvesi’ne katılmak üzere ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üst düzey iş adamları ile Andrew Mellon Auditorium’da bir araya geldi.

Toplantıya; Coca Cola’dan Muhtar Kent, Lockheed Martin’den Marillyn A. Hewson, P&G’den David S. Taylor, Boeing’ten Raymond Conner ve Citigroup’tan Michael O’Neill’in de aralarında olduğu, önde gelen Amerikan şirketlerinin yönetici ve sahipleri katıldı.

Toplantıda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYDTA) Başkanı Arda Ermut, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK ) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Ekim Alptekin ve Tükiye Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç da hazır bulundu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de İş Adamları ile Buluştu-  Amerika - Türkiye  (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de İş Adamları ile Buluştu-  Amerika - Türkiye  (3)

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ  - TÜRKİYE  - HABERLERİ - EKONOMİ -10seers cmp badge