Burada "Amerika Birleşik Devletleri"

Ana sayfaya geri dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’ta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Türkevi’nde görüştü.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Duda ile görüştü

Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu nedeniyle New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile Türkevi’nde bir araya geldi.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lübnan Başbakanı Mikati ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki temasları kapsamında, Lübnan Başbakanı Necip Mikati ile Türkevi’nde görüştü.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’li Senatör Risch’i kabul etti

Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu vesilesiyle Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’li Senatör James Risch’i Türkevi’nde kabul etti.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Cumhurbaşkanı Van der Bellen ile görüştü

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen ile Türkevi’nde bir araya geldi.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Lapid ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki temasları kapsamında, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile Türkevi’nde bir görüşme gerçekleştirdi.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Yahudi Kongresi Başkanı Lauder’i kabul etti

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu vesilesiyle Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) New York kentinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkevi’nde Dünya Yahudi Kongresi Başkanı Ronald Lauder’i kabul etti.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerikan Yahudi Toplumu Çatı Kuruluşları Temsilcilerini kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’ta Amerikan Yahudi Toplumu Çatı Kuruluşları Temsilcilerini Türkevi’nde kabul etti.

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’de yaşayan Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi

Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılmak üzere New York’ta bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) yaşayan Türk vatandaşları ile Türkevi’nde bir araya geldi.  

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, sanatçı Sağdıç’ın Sıfır Atık Projesi Sergisi’ni gezdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte, New York’ta sanatçı Deniz Sağdıç’ın Sıfır Atık Projesi Sergisi’ni gezdi. Sanatçı Deniz Sağdıç’tan Türkevi’nde sergilenen eserler hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, pil, ilaç, plastik, tekstil, şişe kapakları ve elektronik eşya gibi

DAHA FAZLA OKU
seers cmp badge