Burada "Estonya"

Ana sayfaya geri dön

Tiny House Türkiye Tekerlekli Ev Üreticisi | SETENCİOĞLU

Doğayla İç İçe, Evinizin Konforunda, Özgürlüğün Keyfini Yaşayın. | Setencioğlu Tiny House İletişim | +90 0 532 4026422  

DAHA FAZLA OKU

Estonya büyükelçisinden güven mektubu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya Büyükelçisi Annely Kolk’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Kabulde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güven mektubunu sunan Estonya Büyükelçisi Kolk, daha önce ülkesinde Dışişleri Bakanlığında Hukuk ve Konsolosluk İşlerinden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı olarak görev yapıyordu.  

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Estonya Başbakanı Roivas’ı Kabul Etti

Polonya’nın başkenti Varşova’da katıldığı NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında ikili temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya Başbakanı Taavi Roivas’ı kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Roivas’ı kabulü, zirvenin yapıldığı Ulusal Stadyum’da gerçekleşti. NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi :

DAHA FAZLA OKU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Estonya Büyükelçisi Marin Mottus’u kabul etti.

Estonya Büyükelçisinden Güven Mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Estonya Büyükelçisi Marin Mottus’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti. Kabulde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güven mektubunu sunan Estonya Büyükelçisi Mottus, bundan önce Estonya Dışişleri Bakanlığı’nda; Asya, Afrika, Avustralya ve Latin Amerika Siyasi Departmanı Daire Başkanı

DAHA FAZLA OKU
seers cmp badge