CNR Avrasya Boat Show | Denizlerin en büyük şovu başlıyor.

CNR Avrasya Boat Show | Denizlerin en büyük şovu başlıyor.

Anadolu’nun en prestijli yat limanı, Türk denizlerinin en büyük şovunu bekliyor. 13 Ekim’de düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show Denizde ’nin hazırlıklarına ara vermeden devam edilen MarinTurk Marina / Pendik, yerli ve yabancı deniz severleri kusursuz bir şekilde misafir etmeye hazırlanıyor.

Otopark düzenlenmesinden yönlendirme panolarına, tanıtım billboardlarından çevre düzenlemesine kadar birçok yenilemenin yapıldığı MarinTurk Marina / Pendik’te, ziyaretçilerin sağlığı ve güvenliği için de önemli tedbirler alındı.

Fuarda katılımcı ve ziyaretçilerin güvenlik ve sağlığı için sosyal mesafe düzenlemesinden yoğunluk kontrolüne, HES uygulaması, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske temininden giriş güvenliğine kadar gerekli olan tüm düzenlemeler daha şimdiden yerine getirildi.

Deniz severler, yeni normal dönemde alınması gereken tedbirlerin alındığı CNR Avrasya Boat Show Denizde’nin güvenli ve hijyenik sergi alanında, istedikleri deniz aracını inceleme fırsatı bulabilecekler.seers cmp badge