Ticaretten Dostluğa : EYPARK-OPET

Ticaretten Dostluğa : EYPARK-OPET

Kırıkkale –Keskin doğumlu olan YILDIRIM ailesi; şehrin tanınmış eşraflarından birisi. 1985 li yıllarda Akaryakıt işletmeciliğine ilk adımlarını attıklarında,kazançlarının aile standartlarında, istihdamımızı kazanmak amaçlı olduğu gözle görünür bir gerçek olduğunu ifade ediyorlar.

O yıllar bizim açımızdan ,gerçekten Akaryakıt ve Restoran işletmeciliğinin zor olan dönemleri ,Akaryakıt ürünlerinde yaşanan kriz,hem ülke ekonomisinde ,hem de kendi karlılıklarımızın orta vadede korumak amaçlı yapıyorduk .

2006 yılına kadar kısa vadede bu işletme anlayışlarının devam ettiğini ifade eden Yıldırımlar Grup,aynı yıl ,Altınbaş Petrol A.Ş. ile yaptığımız bayilik ile bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade ediyorlar.

Kurumsal anlamda dinamizim ,istihdam ile birlikte , çoğulculuk birleşti..Gün geçtikçe , hizmet,restoranvs hizmetlerde yakalanan kaliteyi marka ile buluşturduk; YILDIRIM DİNLENME TESİSLERİ oluştu.Ülkenin 7 coğrafyasında, taşıma ve nakliye sektörünün buluşma noktası konumuna geldik. Bu hizmet anlayışımız bizleri yıldırmadı…

Şimdi ; Kırıkkale de Yahşihan merkezli Kırıkkale Üniversitesi hinterlandında ,OPET kurumsal kimliğine uygun olarak yapılan buradaki örnek akaryakıt istasyonumuz ile yatırımlarımıza bir yenisini ekledik.ve buraya EYPARK ismini verdik. bu tesisin hayata geçmesinde en büyük desteği veren isimlerden biri olan Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcımız ve Çok kıymetli Ağabeyimiz Sayın Çakır YILDIRIM ‘a OPET A.Ş. yönetim Kurulu ve çalışanlarına çok teşekkürlerimizi iletiyoruz. yeni açtığımız bu tesis hem ülkemize, hem halkımıza hem de şirket çalışanlarımıza hayırlı olur.” İfadesini Kullandı.

Sektöre yön veren Yönetim anlayışı taşıyan , Yıldırım Ailesine ;

Kırıkkale ye hizmet ,bölge ye hizmet, Ülkemize hizmet anlayışlarının daim olmasını diliyor.
Başarıların devamlılığını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla

 seers cmp badge