Aygaz’ın Yeni Reklam Filmi: “Tatilde de Herkesin Yolu Aygaz’dan Geçiyor

Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı olan otogazın en çok tercih edilen markası Aygaz, “Herkesin Yolu Aygaz’dan Geçiyor” reklam filminin devamı niteliğini taşıyan yeni reklam filmini yayınladı.

İstanbul, 21 Ağustos 2017 – Ürün kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz yakıt markası olan Aygaz, yeni animasyon reklam filmi ile farklı tatil planları için yola çıkanların ortak noktasının Aygaz Otogaz olduğuna dikkat çekiyor.

Herkesin Yolu Aygaz’dan Geçiyor reklam filminin devamı niteliğinde olan yeni animasyon filmi ile Aygaz, Türkiye’de her kesimden tüketicinin tatil yolunda da en çok tercih ettiği otogaz markası olduğunu vurgulamaya devam ediyor.

TBWA\ISTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminin dış seslendirmesini Altuğ Yücel yaparken, prodüksiyonunu da ABT üstlendi. TV, internet ve radyo kanallarında yayına giren film, Aygaz Otogaz’ın Youtube kanalından da (https://www.youtube.com/AygazOtogaz) izlenebilir.

En çok tercih edilen otogaz markası: Aygaz Otogaz

Ekonomik olmasının yanı sıra çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de toplam binek araç parkının yaklaşık %40’ını oluşturan, 4,5 milyonun üzerinde araç tarafından kullanılıyor ve 2009 yılından beri Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı olma özelliğini elinde bulunduruyor. Her yıl 200.000’e yakın otogazlı araç dönüşümü yapılan Türkiye’de, otogaza olan talep gün geçtikçe daha da artıyor. Aygaz, en yaygın istasyon ağı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz Otogaz ile tüketicilere benzersiz bir ürün ve hizmet kalitesi sunuyor. Türkiye’nin ilk Müşteri Dostu Markası ve Kuruluşu seçilen Aygaz, aynı zamanda KalDer ve Ipsos ortaklığında düzenlenen Türkiye Müşterinin Sesi araştırması sonuçlarına göre “müşteri bağlılık seviyesi en yüksek otogaz markası” unvanını da elinde bulunduruyor.

REKLAM KÜNYESİ:
Reklamveren: Aygaz
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul
CCO: İlkay Gürpınar
Executive Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Berkay Özay, Oğuzhan Atliman, Galip Makarnacı, Ezgi Tanyeri, Kerem Şeşen, Cantekin Güngör
Marka Ekibi: Ayşe Erdoğan, Tuğçe Asrak, Ceren Kaban
Stratejik Planlama Ekibi: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Ceren Şehitoğlu, Can Değerli
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Erman Karahisarlı, Cana Polat, Eren Bakırcı
Post Prodüksiyon: ABT
Mecra: TV, İnternet, Radyoseers cmp badge