Sektör de 2016 da neler oldu

Sektör de 2016 da neler oldu

Bir önceki röportajımızda Sayın Nurettin İmece ile 2017 hedeflerinden bahsetmiştik. 2016 yılında neler oldu,neler yaşandı ve Hürgaz A.Ş. nin 2016 yılı geçen dönemin analizleri hakkında sorular sorduk ve kendisi bizlere

Nurettin İmece :

2016 yılının sektör açısından iyi geçmediğini düşünüyorum. Bu durumdan diğer Dağıtıcı firmalar gibi bizim firmamızda etkilendi. 2016 yılında,müşteri ve Dağıtıcı odaklı firmalarla yaptığımız görüşmelere ciddi zaman ayırdık. Bu durum, bizi iş kapasitesi olarak beklentilerimizin gerisinde bıraktı. 2016 yılında elde ettiğimiz toplam ciroyu, 2017 yılının ilk yarısında elde etmeyi hedefliyoruz.onun için önümüzdeki dönemde çok çalışmanın gerekliliğini biliyor ve hedef büyütüyoruz,inşallah hedeflediğimiz kitlelere,ve jenerasyonlara ulaşacağız dedi.

kısa ve orta vadeli hedeflerinin ne olduğunu sorduğumuzda :

Piyasa şartları elverirse, hazırladığımız kısa ve uzun vadeli yatırım programlarımızı hayata geçireceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum ve gelişmelere göre; hedeflediğimiz yatırımları hayata geçirmek için çalışacağız. Yaptığımız yatırımlar, sadece oto gaz sektörünü kapsamıyor.Sektör dışındaki alanlarda da faaliyetlerimize odaklanıp, aktif olmayı hedefliyoruz. Hali hazırda görüşmeler yaptığımız firmalar var. Bu görüşmeler sonuçlandığında; sizlerle de paylaşacağız. Bizim amacımız; 2017 yılı için koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak. Bunun için de mücadelemizi sürdürüyoruz.

Satış Müdürü Sayın Murat Ceylan ile yapılan mülakat da:

Müşterinin HÜRGAZ A.Ş.ye sadakatini sağlayan en önemli konuların başında sektörel yakınlık,sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesi geliyor. Fiyatlama boyutu, müşterinin sadakatinde en etkin konu. Bizler işletmelerimiz de fiyat politikasının en önemli faktör olduğunu ,müşterinin memnuniyetinde önemli olanın en uygun fiyat endeksi olduğunu biliyoruz ve bunun için çalışmalarımıza hız veriyoruz..bizler Türkiye genelinde hizmet odaklı 7 bölge de hizmet vermek için bu yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz.2017 yılı hedeflerimizde özellikle Büyükşehirler olmak kaydı ile her ilde en az 2 olmak üzere 2017 yılı sonuna kadar 20 ile 30 bayilik hedefliyor,bu yönde hızlı bir şekilde çalışıyoruz dedi.

HÜRGAZ .A.Ş. ile yapılan görüşmeler ve katkılarından ötürü Yönetim Kurulu ve diğer sektör çalışanlarına başarılar diliyor. İnşallah 2017 yılının; firmalarına kazanç ve istihdam yaratma açısından enerji dolu geçmesini temenni ediyoruz.

 

Sevgilerimle

Levent KANDEMİR

İletişim : 0.532.3418555 e-mail:leventkan-@hotmail.comseers cmp badge