‘’Yılın En Verimli İsimleri Ankara’da Ödüllendirilecek’’

‘’Yılın En Verimli İsimleri Ankara’da Ödüllendirilecek’’

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Verimlilik Platformu, kuruluşunun ilk yılında Yılın En Verimli İsimlerini ödüllendiriyor.

TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay ve TÜSİAV Genel Sekreteri Yılmaz Doğan yaptıkları ortak basın açıklamasıyla; iş dünyasında artan maliyetler, dünyanın farklı bölgelerinde jeopolitik riskler, dış ticarette yükselen rekabet ve çeşitlilik gibi faktörlerin verimliliği artık vazgeçilmez bir noktaya getirdiğini, bu sebeple platform olarak bu noktadaki her iş fikrine, iş insanına değer verdiklerini kaydetti. Platform olarak bu yıldan itibaren her yıl Verimlilik Ödülleri vereceklerini belirten Tamay “Amacımız en iyiye değil, gösterdiği performansa, sivil topluma olan ilgisine, iş becerisine göre en verimli isimleri seçmekti ve bu isimleri seçtik. Bundan sonraki yıllarda daha fazla iş insanını ödüllendireceğiz.” diye konuştu.

TÜSİAV Verimlilik Ödülleri, 16 Mart’ta Holiday Inn Kavaklıdere’de yapılacak bir törenle sahiplerini bulacak. Aralarında yılın rektörünün de olduğu iş ve medya dünyasından 20 değerli ismin ödüllendirileceğini belirten Doğan, katılımın ücretsiz olduğu etkinliğin iş dünyasının bir araya gelmesi noktasında önem teşkil edeceğini, gelişmelerin sosyal medyada #EnVerimli etiketi ile takip edilebileceğini kaydetti.

‘’Yılın En Verimli İsimleri Ankara’da Ödüllendirilecek’’

kutlu-tamay

YILMAZ DOĞAN

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ  - TÜRKİYE  - HABERLERİ - EKONOMİ (27)

Bodrum - Mavi Tur  - Mavi yolculuk Bodrum, Türkiye - Muğla  (10)seers cmp badge