Zorlu Tekstil Harvard la İşbirliği Yaptı

Zorlu Tekstil Harvard la İşbirliği Yaptı

Harvard Business School MBA 1. sınıf öğrencileri “FIELD” programı kapsamında, Linens mağazaları için geliştirdikleri inovatif ve yaratıcı projelerini Zorlu Holding yönetimine sundular.
Öğrencilerin sunumu Zorlu Holding Yönetim Kurulu üyeleri Olgun Zorlu ve Emre Zorlu’nun yanı sıra Zorlu Holding CEO’su Ömer Yüngül’ün katılımıyla 11 Ocak’ta Levent 199’da gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Eylül ayında start verilen proje kapsamında öğrenciler, Linens için 4 farklı projenin yanı sıra 22 farklı iş fikri geliştirdiler.

Harvard Business School MBA akademisyenleri tarafından da değerlendirmeye alınan projeler üzerinde, 6 kişilik bir öğrenci grubu yaklaşık 5 ay süren sıkı bir çalışma yürüttü..
Ekim ayında öğrenci grubu ile gerçekleştirilen ilk görüşmenin ardından grup Boston’da sektörle ilgili akademik araştırmalar ile bulundukları bölgede saha ve tüketici araştırmaları yaptılar. Uygulamaya dönük proje geliştirme aşamasına geçildiğinde ise, Grup 4-11 Ocak tarihleri arasında İstanbul’u ziyaret etti.
Öğrenci grubu İstanbul ziyaretleri boyunca hem Levent 199’daki yönetim ofisini hem farklı AVM’lerde yer alan Linens mağazalarını, hem de rakip markaların mağazalarını ziyaret ettiler, müşterilerle detaylı görüşmeler gerçekleştirdiler.
Yaptığı yoğun araştırma ve saha görüşmelerinin ardından grup, Yönetim Kurulu’nun katılımıyla inovatif çözümler içeren proje sunumlarını gerçekleştirdi.
Zorlu Holding yönetimi, proje sunumlarının ardından Harvard Business School MBA öğrencilerinin fikirlerini değerlendirmeye alarak, projelerin takvime yayılarak hayata geçirilebileceği görüşünü dile getirdiler.

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ  - TÜRKİYE  - HABERLERİ - EKONOMİ

SETMARİNE - İZMİR,ÇEŞME,ALAÇATI- TEKNE TURU  (16)

İZMİR ,ÇEŞME,ALAÇATI, YAT,YELKENLİ,TEKNE ,TURU - KİRA,KİRALIK SETMARİNE  (17)seers cmp badge