Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emirlik Divanı’nda

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emirlik Divanı’nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî bir ziyaret gerçekleştirmek için gittiği Katar’da, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani tarafından resmî törenle karşılandı.
Emirlik Divanı önündeki alanda, Katar’da atlı ve develi birliklerle gerçekleştirilen ve bir ilk olma özelliği taşıyan karşılama töreninde, iki ülke millî marşlarının çalınmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tören kıtasını selamladı.

Törende, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Millî Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da hazır bulundu.

Törenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile baş başa görüştü. Bu görüşmenin ardından iki ülke heyetlerinin katıldığı heyetler arası görüşmeye geçildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -Türkiye - A83673 -01 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -Türkiye - A83673 -03 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -Türkiye - A83673 -01 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -Türkiye - A8367

enerji petrol medya -TÜRKİYE  -  KOCAELİseers cmp badge