PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Genel Başkan Okumuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularımızı arttıran, bizlere ihtiyaç sahiplerini her zamankinden daha fazla hatırlatan, hepimizi ortak bir ruhla bütünleştiren Mübarek Kurban Bayramını karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Bayramın getirdiği bu ulvi değerlerin, toplumun tüm kesimlerini kapsamasını ve bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın ailesi ve yakınlarıyla birlikte, huzur içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.

Bayram vesilesiyle vatanı, milleti ve bayrağı için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, tüm İslam aleminin ve değerli meslektaşlarımın Mübarek Kurban Bayramını Şahsım ve Teşkilatım adına en içten duygularımla kutluyor, bayramın barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.”