Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala Yemeği’ne Katıldı

Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala Yemeği’ne Katıldı

Türkiye İş Kadınları Derneği’nin (TİKAD) düzenlediği Sevgi Yolu Kampanyası’nın gala yemeğine katılan Emine Erdoğan, dünyanın sevgi kıtlığı yaşadığı bir çağda, ‘Sevgi Yolu Kampanyası’nın insanın içini ısıttığını belirterek “Sevmek, sorumluluktur; fedakârlık gerektirir. Allah’ın verdiği nimetlere şükrün yolu, elimizde olanı paylaşmaktır. İnsanlığın yaralarına pansuman yapabilmektir” dedi.

Doğu ve Güneydoğu illeri başta olmak üzere, ülkemizdeki terör mağduru ailelere yardım etmek ve ihtiyaçlarını gidermek amacıyla düzenlenen kampanyanın gala gecesine; Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bazı milletvekilleri ile iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli iştirak etti.

“MAYASINDA KARDEŞLİK OLAN BİR COĞRAFYADA TERÖR ASLA HEDEFİNE ULAŞAMAZ”

Gecede bir konuşma yapan Emine Erdoğan, dünyanın sevgi kıtlığı yaşadığı bir çağda, ‘Sevgi Yolu Kampanyası’nın insanın içini ısıttığını belirtti ve “Sevmek, sorumluluktur; fedakârlık gerektirir” dedi. Aslolanın sevgiyi dilden kalbe indirmek olduğunu ifade ederek, “Allah’ın verdiği nimetlere şükrün yolu, elimizde olanı paylaşmaktır. İnsanlığın yaralarına pansuman yapabilmektir” diye konuşan Emine Erdoğan, terör mağduru ailelerin acılarını biraz olsun dindirmek ve şehitlerin emaneti olan çocukları geleceğe hazırlamak için seferber olunması gerektiğini dile getirdi.

Emine Erdoğan, konuşmasında şunları söyledi: “Burada oluşturduğumuz birlik ve beraberlik, terör mağduru kadınlarımızı, çocuklarımızı daha güçlü kılacağı gibi; teröre karşı da bir duruş olacaktır. Mayasında birlikte yaşama tecrübesi ve kardeşlik olan bir coğrafyada terör asla hedefine ulaşamaz.”

Emine Erdoğan, konuşmasını “Ruhların sevgiyle yücelmesi, terör mağduru şehirlerin kardeşlikte yeniden dirilmesi” temennisiyle tamamladı.

     Türkiye İş Kadınları Derneği’nin (TİKAD)

Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (17)

Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (2)Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (3)Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (4)Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (8)Emine Erdoğan, TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (1)Emine Erdoğan, Sare Davutoğlu,TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (5)Emine Erdoğan, Sare Davutoğlu,TİKAD’ın Sevgi Yolu Kampanyası Gala - İstanbul ,Türkiye (6)

Nilüfer BULUT,Demet SABANCI ÇETİNDOĞAN,Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN,Prof. Dr. Zehra Neşe KAVAK,Prof. Dr. Zehra Neşe KAVAK,Figen KUZANLI,Şükriye Gülden YILMAZ,Hülya KALYONCU,Hülya AVŞAR,Sema GÜRAL SÜRMELİ,Esin GÜRAL,Hediye GÜRAL,İmregül GENCER,Dilek HANİF,Suzan TOPLUSOY,Müge SIRMABIYIK

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ - TÜRKİYE - HABERLERİ - EKONOMİ (27)

Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler| TÜRKİYE

Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler -TÜRKİYE Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler -TÜRKİYE  (4) Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler -TÜRKİYE  (1)

 seers cmp badge