REMOİL; Ceritbey Petrol ile daha da güzel

REMOİL;  Ceritbey Petrol  ile daha da güzel

 

Kırıkkale Ankara Yolu 5.km de bulunan işletme, sahibi Birhan AŞKIN .

Kırıkkale ili Keskin ilçesi nüfusundan AŞKINLAR .Orta Asya Türkmen oymağı beydili aşireti Cerit boyundan geldikleri rivayet edilmekte. Geleneklerine ,örf ve adetlerine bağlı bir toplum olduklarını her daim göstermekteler. En yakın örneği de Kırıkkale de yaklaşık Babadan gelen 50 yıllık Akaryakıt işletmeciliği ile uğraş göstermeleri

Birhan AŞKIN ; Babadan gelen ticaretlerini tüm kardeşleri ile birlikte yürüterek Kırıkkale de Otomotiv,yedek parça ve servis hizmetleri ile ,Kırıkkale halkına en iyi hizmetleri sunmuşlar ve halkın takdirini kazanmışlardır. Büyük birey Baba larının vefaatı ile ,tüm kardeşler,yine enerji sektörü olmak üzere, Ülkemizin çeşitli illerinde çalışmalarına bireysel olarak istihdam sağlamışlardır.

Birhan AŞKIN ;münferit olarak Kırıkkale de yaklaşık 10 yıldır;Babadan kalan Akaryakıt işletmeciliğini REMOİL Akaryakıt Dağıtım Şirketi ile devam ettirmiş, ve halkımızın takdir ve teşekkürlerini kazanmıştır.

Sayın Birhan Aşkın ile yaptığım görüşmemizde ;

Kırıkkale Endüstriyel pazarın hammaddesinin işletildiği,Tüpraş Rafinerisinin avantajlarının kendi bünyelerinde hisseden bir yapıya sahip ,Ayrıca Kırıkkale il olarak Batıyı ;doğuya ve Karadeniz e bağlayan geçiş noktası olması nedeni ile Enerji ve sanayinin orta noktası .Kırıkkale hinterlandında yaklaşık,50 ye yakın Akaryakıt istasyonu var. Bu nedenle rekabet ortamının hedef noktası .Bizler hem Kırıkkale halkımıza ,hem de diğer Yörelerden gelen tüm iletişim ve ulaşım araçlarına hizmet etmek için yoğun bir efor sarf ediyoruz.

REMOİL Firmamız ;

Dağıtımını yapmış olduğu akaryakıt ürününün ; TÜPRAŞ Kırıkkale Rafinerisinden temin ile hem bizim hem de yörede bulunan diğer REMOİL bayilerinin lojistik ihtiyaçlarına cevap veriyorlar, REMOİL;bizlerin yükünü, kendi bünyelerinde hissederek, karlılık, dayanışma ile özverili duruşlarını her daim Kırıkkale halkı ile paylaşmanın gururunu taşımaktadırlar.

Çok çalışıyor ,enerjimizi halkımız dan almanın gururunu taşıyoruz. Kırıkkale halkının Firmamıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve sadakat den son derece mutluyum aynı zamanda gururluyum . Bundan sonra yapacağımız işler,atacağımız adımlar, hem yöre halkımıza hem de Türkiye ekonomisine sağlayacağı faydalardan ötürü kıvançlıyım.

REMOİL ve CERİTBEY Akaryakıt ailesi adına ; enerji ve bol kazançlı günler diliyorum Dedi.

Kendisinin göstermiş olduğu bu fedakar davranış ve İstihdamın önünü açan ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla

Levent KANDEMİR

 seers cmp badge