Daha temiz ve daha yeşil bir Dünya için ; Türk BLUE

Daha temiz ve daha yeşil bir Dünya için ; Türk BLUE

Türkiye enerji sektörü genel anlamı ile Türkiye ekonomisinin  büyük bir kısmını Akaryakıt,Elektrik,doğal gaz olarak nitelendirdiğimiz kavramları içerisinde taşıyan bir sektördür. Akaryakıt ve LPG bu bağlamda enerjinin en önemli kalemleridir. Türk Blue ; sektörün kullanmakta olduğu tüm Dizel araçları için ,üretimi yapılan bir katkı maddesi. İçeriğinde araçların egzoz gazından çıkan ; Azot oksit ve Karbonmonoksit bileşenlerini Karbondioksit ve Su buharına dönüştüren bir bileşendir.

Türkiye’nin temiz enerjisine katkıda bulunmak adına AY-FA petrol Ticaret Ltd Şti. TÜRK BLUE patenti ile 2003 yılında tamamen yerli sermaye ile Kırıkkale İli Rafineri bölgesinde kurulmuş bir firmadır .Firma yetkilisi Fatih ERDOĞAN’nın  Tesislerine yaptığımız ziyaretimizde ,üretimden ,mali işlere ,hizmetlerden lojistik birimlere kadar hayranlıkla izlediğimiz bir işletme ,aynı zamanda büyük bir yatırımın olduğunu gördük , Fatih Bey ‘e bu seviyeli ve programlı çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Firmanın Kırıkkale de Fabrika ve entegre üretim tesislerinde aynı zamanda,Cam suyu ,Sıvı Reşo Yakıtları ve otuzu aşkın değişik  ürünlerinin üretimi yapılmaktadır.

Sayın Fatih Erdoğan ;Türk Blue  hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AY-FA petrol Ticaret Ltd Şti. TÜRK BLUE  firmasının ISO 9001 VE ISO 14001 KALİTE BELGELERİNE sahip olmasının avantajlarını,uzman ekip ve lojistik imkanları  ile hem Bölgesel hem de Türkiye Geneline yaklaşık 30 il bünyesine yaptığı satışlarla kanıtlamıştır

Türk Blue ‘nin en önemli avantajı ; SCR teknolojısini ;Hidrokarbon ve Kömürmonoksit’i % 90 lar dan % 30 lara indirgemesi özelliğine sahip olmasıdır dedi

Fatih Bey; Ürünlerinin kullanım amaçlarının, daha temiz daha yeşil bir dünya için .sloganı ile Topluma solunabilir bir oksiyen ve Çevrenin tüm güzelliklerini içerisinde taşıyan yeşil bir doğa .temennisinin Olduğunun mesajını verdi.

2018 yılı hedeflerinde ; Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayacak bir fizibilite raporu hazırladıklarını,araç ekipman ve lojistik anlamda buna hazırlandıklarını ,Ülkemizin ekolojik anlamda ,temiz yakıt ve kullandırılan ürünümüzün PH derecesini en iyi seviyeye çekecek yepyeni projeye imza atacaklarını belirterek, Türk toplumunun bu konuda daha duyarlı davranması gerekliliğinin altını çizdi.

Fatih Erdoğan ve tüm çalışanları adına,hem yaşadıkları şehre katkıda bulundukları istihdam ve hizmet,aynı zamanda Ülke Ekonomisine kattıkları temiz enerji ile Başarılı yarınlar temenni ediyoruz.

 

Sevgilerimle

Levent Kandemir



seers cmp badge