Cumhurbaşkanı Erdoğan, Portresini Çizen Gülşah Yazıcı’yı Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Portresini Çizen Gülşah Yazıcı’yı Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin portre resmini çizerek sosyal medyada paylaşan engelli Gülşah Yağmur Yazıcı’yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Ailesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlanan Gülşah Yağmur Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı resmi hediye etti. Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gülşah ve ailesi ile bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum” ifadelerini kullanarak çizdiği resmi sosyal medyada paylaşan Gülşah’a resmi hesabından, “Çok teşekkür ederim sevgili Gülşah. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı, bir gün inşallah Külliyede misafir etmek isterim” diyerek cevap vermiş ve sonrasında telefonla arayarak konuşmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (4) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (5) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (6)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (4) Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (5)Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yazıcı ,Enerji haber gazetesi (11)