TÜSİAV VERİMLİLİK PLATFORMU VERİMLİLİK ÖDÜLÜNÜ ALACAK İSİMLER BELLİ OLDU

TÜSİAV VERİMLİLİK PLATFORMU VERİMLİLİK ÖDÜLÜNÜ ALACAK İSİMLER BELLİ OLDU

’2016 YILI TÜSİAV VERİMLİLİK ÖDÜLÜ SAHİPLERİ BELLİ OLDU’’

Ankara Üniversitesi En Verimli Çalışan Üniversite Ödülü’ne layık görüldü.

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı Verimlilik Platformu’nun 2016 yılı En Verimliler Ödülleri’ni alacak kişi, kurum ve kuruluşlar belli oldu. Sosyal medya kanalı ile yapılan anket sonucunda Verimlilik Ödülü alacakları TÜSİAV Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Yılmaz DOĞAN ile TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu TAMAY ortak bir basın açıklaması ile yazılı ve görsel basına duyurdular.

Açıklamaya göre En Verimli Üniversite Ankara Üniversitesi oldu,

Ankara Üniversitesi’nin ödülü Rektör Prof.Dr. Erkan İBİŞ’e, En Verimli Belediye Başkanı Ödülü Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi YAŞAR’a, En Verimli Oda Başkanı ödülü ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR’e, En Verimli Turizimci ödülü TURSAB Başkanı Başaran ULUSOY’a, En Verimli İşadamı ödülü Marka Kurumsal Değerleme – Bülent HASILCIO’ya, En Verimli İşkadını ödülü HHB Fuar Organizasyon Şule DAYANGAÇ’a, En Verimli Genç İşadamı ödülü Bülbüloğlu Şirketler Grubu – Berker BÜLBÜLOĞLU’na, En Verimli Reklam Ajansı ödülü Grafikir Ajans – Bora ÇINAR’a, En Verimli Eğitimci ödülü Nesibe Aydın Eğitim Kurumları – Nesibe AYDIN’a, En Verimli STK Gönüllüsü ödülü Ortaç Boya -Sefa ÇOL’e , En Verimli İşletme ödülü Göral Otomotiv – Nezih ALLIOĞLU’na ve En Verimli İşçi ödülü ise Sera Şirketler Grubundan Seyhan TÜTÜNCÜ’ye verilecek.
Ayrıca Emekli Albay Muzaffer TAYTAK ve Ressam – Yazar Zeynep YAZICI ise ‘’Veli SARITOPRAK Özel Ödülüne’’ layık görülen isimler oldular.

Medya alanında ise;
En Verimli Genel Yayın Yönetmeni Zafer Gazetesi – Umut KARAKULAH, En Verimli Magazin Dergisi Mag Dergi – Beril ÇAVUŞOĞLU, En Verimli Yazı işleri Müdürü Milliyet Gazetesi – Ömür ÜNVER, En Verimli İş Dünyası Dergisi Boss Life – Anıl TAŞDEMİR, En Verimli Yazar Sabah Gazetesi – Osman ALTINIŞIK , En Verimli İnternet Haber Sitesi Haberankara.com – Volkan Memduh GÜLTEKİN, En Verimli Ankara Temsilcisi Habertürk Gazetesi – Bülent AYDEMİR ve En Verimli Bölgesel Gazete – Anadolu Gazetesi İbrahim GÖKDEMİR ödüle layık gören isimler oldular.

 

‘’Yılın-En-Verimli-İsimleri-Ankara’da-Ödüllendirilecek’’

KUTLU TAMAY (2)

YILMAZ DOĞAN (1)

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA -  HABER -,HABERLER (4)

 seers cmp badge