“Bu saldırı, terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösteriyor”

“Bu saldırı, terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösteriyor”

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Vatandaşlarımızın en yoğun olduğu bölgelerden birinde bu saldırının gerçekleşmesi terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösteriyor” açıklamasında bulundu.

Ömer Çelik, vatandaşların en yoğun olduğu bölgelerden birinde bu saldırının gerçekleşmesinin terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösterdiğini belirterek, “Bu saldırılarda oluşan kayıplarımızdan çok acı duyuyoruz” ifadesini kullandı.

Ömer Çelik, sosyal paylaşım sitesi hesabından Ankara’daki patlamaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ömer Çelik, şunları kaydetti:

“Terör Ankara’da alçakça saldırdı. Lanetliyoruz bu saldırıyı. Vatandaşlarımızın en yoğun olduğu bölgelerden birinde bu saldırının gerçekleşmesi terörün alçaklığını ve hainliğini bir kere daha gösteriyor. Bu saldırılarda oluşan kayıplarımızdan çok acı duyuyoruz. Ama mücadele kararlılığımız daha da artıyor. Ülkemizi terörün teslim almasına müsade etmeyeceğiz. Hep birlikte karşı duracağız. Gün, ‘ben Türkiye’yim’ deme günüdür. Terör dehşet ortamı oluşturmak istiyor. Başta medyamızın yayınları olmak üzere hepimiz, terörün dehşetini yaymasını engellemeliyiz. ‘Ben Türkiye’yim’ diyerek bu lanetli terör eylemine karşı birbirimize daha çok kenetleneceğiz.”


Haber Etiketleri:
AnkaraTÜRKİYE

seers cmp badge