THY “Batman ve Superman”e sponsor oldu

THY “Batman ve Superman”e sponsor oldu

Türk Hava Yolları (THY), 2016 yılının en çok beklenen filmlerinden “Batman ve Superman: Adaletin Şafağı”na resmi sponsoru oldu. Bu sponsorlukla THY, çizgi dünyasının en meşhur şehirleri Gotham City ve Metropolis’i de uçuş ağına eklemiş oldu.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı M. İlker Aycı, gerçekleştirilen sponsorluk ile ilgili olarak, Bu yılın en önemli filmlerden birine sponsor olmaktan Çok heyecan duyuyoruz. Bu filmin Türk Hava Yolları markasına olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock, “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçağın içten ve dıştan görüntülerinin yer aldığı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filminde kullanılan Batmobile aracının resmi taşıyıcı sponsoru da Türk Hava Yolları iştiraklerinden Turkish Cargo oldu. Buna göre Turkish Cargo dünyanın çeşitli yerlerindeki organizasyonlara Batmobile’ın taşınmasını sağlayacak.

Filmde Batman rolünde izlenen ünlü oyuncu Ben Affleck ve LexLuther karakterini canlandıran aktör Jesse Eisenberg ile bir reklam filmi çeken Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde bu filmin de yayınına başlayacak.

“Batman v Superman: Adaletin Şafağı,” filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları bu kapsamda filmin Los Angeles ve Londra’da gerçekleşecek galalarına da sponsor oldu. Türk Hava Yolları, Warner Bros Pictures ile gerçekleştirdiği bu işbirliğini taçlandırmak için Türk Hava Yolları filosundan bir uçağını da (Boeing 777) film temalı olarak giydirdi.

Türk Hava Yolları önümüzdeki günlerde sosyal medya üzerinde gerçekleştireceği “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmi temalı bir yarışma düzenleyecek Yarışma sonucu kazananları filmin Los Angeles’da gerçekleşecek galasına Türk Hava Yolları’nın davetlisi olarak katılacak.

THY  - Batman ve Superman e sponsor oldu - Amerika  -579-081-9 THY  - Batman ve Superman e sponsor oldu - Amerika  -579-080

 

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA -  HABER -,HABERLER (2)

 

 

 

 seers cmp badge