Mutlu Gül – Türkiye Petrolleri 2016’ya ‘tam gaz’ giriyor

Mutlu Gül – Türkiye Petrolleri 2016’ya ‘tam gaz’ giriyor

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ (TP) Genel Müdürü Mutlu Gül “Bu yıl sonuna kadar yurt genelinde 364 olan bayi sayımızı 450’ye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım AŞ (TP) Genel Müdürü Mutlu Gül, LPG sektöründe faaliyet lisansı aldıklarını belirterek, bu ayın sonundan itibaren TP bayilerinde müşterilerimizi otogazla da buluşturmaya başlıyoruz” dedi.

Bu yıl, otogazda hızlı bir ivme yakalamanın ilk hedefleri olduğunu  Gül, “LPG faaliyet lisansımız tamam, bu ayın sonundan itibaren TP bayilerinde müşterilerimizi otogazla da buluşturmaya başlıyoruz. Planlarımızda, otogazı öncelikle bayilerimize en hızlı bir şekilde konuşlandırmak ve müşterilerimizle buluşturmak var. Akaryakıtta sağladığımız güven ve kaliteyi otogazda da sağlayacağız” diye konuştu.

Gül, geçen yıl şirket bünyesine toplam 80 bayi eklediklerini belirterek, “Dağıtım şirketleri arasında en çok bayiye ulaşan ikinci şirket konumundayız. Dolayısıyla bu ivmeyle birlikte 364 olan mevcut bayi sayımızı, bu yıl sonuna kadar 86 yeni bayiyle 450’ye çıkarmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA -  HABER ,HABERLER -Bseers cmp badge