EOS Enerji, 19. güneş santralini Antalya’da faaliyete geçirdi

EOS Enerji, 19. güneş santralini Antalya’da faaliyete geçirdi

Enerjimiz Güneş” Mottosuyla Yola Çıkan EOS Enerji 19. Santralini Antalya’da Faaliyete Geçirdi

EOS Enerji, müşteri ve çevre odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda Türkiye’nin yeni lider enerji şirketi olma hedefi ile kapılarını açtı.

Dinamik ve uzman kadrosuyla güneşten elde edilen elektrik zincirinin üretim ve satış aşamalarında en son teknoloji ile hizmet vermek üzere kurulan EOS Enerji, 19. Santralini Antalya’da faaliyete geçirdi. Eos Enerji; tükenmeyen ve temiz bir enerji kaynağı olan Güneş’ten elde ettiği elektrik enerjisini, uygun maliyetler ile tüketici ile buluşturken, bu enerjinin gaz, duman, kükürt, radyasyon gibi zararlı atıklardan yoksunluğu sayesinde de kullanımının yaygınlaşmasını herkes için sosyal bir sorumluluk olarak tanımlıyor.

İzmir, Bursa, Konya, Antalya başta olmak üzere 11 şehirde 19 güneş enerjisi santrali yatırımı yaparak elektrik enerjisi üreten ve bu enerjiyi kullanıcılara indirimli olarak sunan EOS Enerji, ekonomik çözümleri sayesinde 74,93 milyonluk nüfusa sahip Türkiye’nin ihtiyacı olan elektrik enerjisinin sorumluluğunu üstlenmeye aday olarak yola çıktı. Güneş odaklı elektrik enerjisi sektöründe; üretim, toptan ve perakende enerji ticareti alanlarında hizmet veren EOS Enerji, müşteri ve çevre odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda Türkiye’nin yeni lider enerji şirketi olma hedefi ile çalışmalarına devam ediyor.

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA -  HABER ,HABERLER -A

- ANTALYA  - KEMER  - KAŞ - KİRALIK TEKNE,YAT - MAVİ YOLCULUK  - YELKENLİ  TEKNE  (3) ANTALYA ,MAVİ YOLCULUK ,YELKENLİ,TEKNE,GULET,YAT,KİRALIK (1)(1)seers cmp badge