Başbakan Davutoğlu’ndan öğrencilere sürpriz

Başbakan Davutoğlu’ndan öğrencilere sürpriz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’ne girişinde bir grup öğrenciyi görünce aracından inerek, onlarla sohbet edip, fotoğraf çektirdikten sonra bir süre ağırladı.

Başbakan Davutoğlu, Şişli Mariott Otel’de düzenlenen, “Kadına Yönelik Şiddetin Sonlandırılması: İlerleme Temelinde Değişimi Hızlandırma” konulu toplantıdaki konuşmasının ardından Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’ne geçti.

Bu esnada Dolmahçe Sarayı ile ofisin yanında bulunan Beşiktaş Deniz Müzesine gezi düzenleyen Esenyurt İBB Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu ve Beşiktaş Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencilerini gören Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile aracından inerek, çocukların yanına gitti.

Etrafını saran öğrencilerle sohbet eden Davutoğlu, öğrencilerle fotoğraf çektirdi ve özçekim yaptı.

Çocuklara “Ziyaretçim olur musunuz?” teklifinde bulunan Başbakan Davutoğlu, daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle çalışma ofisine girdi. Konuklarıyla sohbet edip bahçe ve sahilde bir süre gezen Başbakan Davutoğlu daha sonra öğrencileri uğurladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe İstanbul -01261ABaşbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe İstanbul -012261ABaşbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe İstanbul -01261

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ