Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik’te Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilecik’te Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Bilecik Söğüt’teki Ertuğrul Gazi Camii’nde kıldı. Namazın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler Ertuğrul Gazi Türbesi’ni ziyaret etti.

Ertuğrul Gazi Türbesi Saygı Nöbeti timindeki alpları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Jandarma Genel Komutanlığı Mehteran Takımı’nın gösterisini de izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ziyaretinde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da eşlik etti.



Benzer Haberler

Başbakan Yıldırım, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı

Başbakan Binali Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü’de, ziyaretlerini tamamladıktan sonra kalacağı otelin girişinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Türkiye’de

Başbakan Yıldırım, şehit askerler için Erzurum Hava Meydan Komutanlığı‘nda düzenlenen törene katıldı

Başbakan Binali Yıldırım, Ağrı’nın Doğubayazıt ile Van’ın Çaldıran ilçesi sınırları arasındaki Tendürek Dağı’nın Gökçebulak köyü mevkisinde, korucu noktalarına PKK’lı teröristlerce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun’da gençlerle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Gençlik Buluşmaları” kapsamında Samsun’da gençlerle bir araya geldi.