Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, Yusuf Büyük’ü ziyaret etti

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, Yusuf Büyük’ü ziyaret etti

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Federasyon As Başkanı Zeki Gül, İlbank Genel Müdürü ve aynı zamanda İlbank Güreş Kulübü Başkanı ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Türk güreşi değerlendirildi. İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Türkiye Güreş Federasyonu son yıllarda başarılı çalışmaların altına imza atıyor. Milli takımlarımız, Avrupa ve dünyada başarıdan başarıya koşuyor. Ayrıca federasyonumuz kulüplerimizin de her zaman yanında. Ben tüm kulüpler adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye güreş federasyonu başkanı Musa Aydın’da İlbank olarak Türk güreşine olan katkıları için kendilerine teşekkür ederek “Kulüplerimiz bizim göz bebeğimiz. Güreş ata sporumuz, bizim kültürümüz. Bu spora katkı sağlayan tüm kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Sizlerinde desteğiyle Türk güreşini dünyanın zirvesine taşımak bizim en büyük hedefimiz” dedi.

Ziyaretin sonrasında başkan Musa Aydın ve As Başkan Zeki Gül, İlbank genel müdürü Yusuf Büyük’e milli takım eşofmanı hediye etti.