ÜMİT AKARYAKIT -AKSARAY

ÜMİT AKARYAKIT -AKSARAY

Şehirlerin yoğun bölgelerindeki istasyonlarda son birkaç yıldır başlayan değişim, aslında Akaryakıt ve Lpg sektörü için yeni bir trend değil. Fakat Türkiye´de artan rekabetle birlikte, “benzin istasyonları” yeni keşfediliyor. İşte onlardan bir tanesi :

ÜMİT AKARYAKIT.

İşletmeci Ümit SERT;1943 Yılında Aksaray ın Taşpınar beldesinde dünyaya geldi.ticarete Otel işletmeciliği ile başlayan Firma sahibi 1974 yılında Enerji sektörüne merhaba dedi.Enerji sektörünün ilk adımları POAŞ ve SHELL ile kesişen yetkili , çok sayıda aktivitenin bulunduğu yepyeni akaryakıt istasyonları açtı.PETLİNE TÜRKPETROL VE SHELL bayilikleri ile Kurumsal olma yolunda ilk adımlarını atarak firmada markalaşmayı kendine ilke edindi.bu azim ve kararlılık bir anda kendisine devletine olan bağlılığının nişanesi olan Vergi rekortmenliğini getirdi.
2016 yılının Aralık ayında

merkezi Londra , Lübnan’ın en önemli perakende dağıtım işletmesi olan HYPCO şirketi ile birlikte olmak adına Aksaray merkezinde 5 Akaryakıt istasyonumuzu dahil etti .ve hedef büyüttü.

Bizler de Ümit AKARYAKIT LTD ŞTİ yetkililerine, bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyor.,çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sevgilerimle

Levent KANDEMİR

İletişim : 0.532.3418555 e-mail:leventkan-@hotmail.com