City group Türkiye Pazarında hızla büyüyor

City group Türkiye Pazarında hızla büyüyor

          YAZAR – LEVENT KANDEMİR

2014 yılında Mersin ,Tarsus bölgesinde 3,000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine başlayan,Enerji Sektöründe her geçen gün Pazar ağını artıran firmanın en önemli ürünlerinden birisini tanımak istermisiniz.

Türkiye’de karayolu ağımız her geçen gün hızla büyümekte.artık nakliye lojistik hizmetlerinde ki trent farklı boyutlara ulaşmakta. Enerji  sektörünün olmazsa olmazı Dizel yani (Motorin tüketimi )2016 yılı itibari ile 60 milyon m3 .bunun (½) si ise ağır iş makinaları kamyon TIR treyler ,otobüs vs. kullanılıyor.

Firmanın en önemli ürünü Cityblue :

Dizel yakıtlı özelikle Kamyon ve Otobüslerin bir çok modellerinde kullandırılıyor.bu ürünün en önemli özelliği NOx (Nitrik Oksit) performans artırıcı olması,ayrıca çevreye duyarlı özelliğe sahip .bu ürün taşınabilir olması ,depolanabimesi ,patlayıcı özelliğinin olmaması ile risk kategorisinde bulunmamaktadır.

Sektörde Pazar payını ve büyüme noktasında ağını her geçen gün artıran Firmanın Ctyblue,ctypet,ctyrade,ctygrouptr,ctyUSA,Ctyad,Ctyreklam ve Powerdrop tescilli markaları bulunmakta olup ;Türkiye pazarında Adblue ve Oto Bakım ürünleri nin de pazarında ciddi anlamda ilerleme trendi sergileyecek gibi görünüyor.
Ctygroup ve Grup şirketlerinin Ülkemiz enerji sektöründeki başarılı duruş, kararlı politikaları ve büyüme trentlerinin devamlılığını takdire şayan bularak,Başarılarının devamını dilerim

Sevgilerimle

Levent KANDEMİR

İletişim : 0.532.3418555  e-mail:leventkan-@hotmail.comseers cmp badge