Benin Cumhurbaşkanı Talon Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Benin Cumhurbaşkanı Talon Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, davetine icabetle Türkiye’ye resmî bir ziyarette bulunan Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi.

Görüşme öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Benin Cumhurbaşkanı Talon’u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde düzenlenen resmî törenle karşıladı. Düzenlenen törende, her iki ülkenin millî marşlarının çalınmasının ardından Benin Cumhurbaşkanı Talon, tören kıtasını selamladı.

Daha sonra basın mensuplarına görüntü veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Benin Cumhurbaşkanı Talon, baş başa ve heyetler arası görüşmelerini gerçekleştirmek üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesine geçti.

k-20161206-benin-02-karsilama Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (2) Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (6)

Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (9) Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (10) Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (12) Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (14) Benin Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Patrice Talon-a1 (15)seers cmp badge