Emine Erdoğan, İzler Sergisi’nin Açılışına Katıldı

Emine Erdoğan, İzler Sergisi’nin Açılışına Katıldı

Emine Erdoğan, Türk el sanatlarının yaşatılması amacıyla İstanbul Moda Akademisi ve modacı Dice Kayek iş birliği ile gerçekleştirilen ‘İzler Sergisi’nin açılışına katıldı.

İstanbul Moda Akademisi’nde gerçekleştirilen serginin açılışında kısa bir konuşma yapan Emine Erdoğan, “Küreselleşme ve teknolojik gelişmeler, ne yazık ki el sanatlarımızı hayatımızdan çekip almaktadır. Oysa onlar millî hafızamızı, kültürel mirasımızı içinde barındıran zenginliklerdir. Özgünlük, gelenek ve bilgi aktarımı, onlar sayesinde gerçekleşmektedir. Gelecek nesilleri bu kültürel zenginlikten mahrum etmemek adına onları yaşatmak sorumluluğumuzdur” dedi.

Modern bir yaklaşım ve akademik yetkinlikle hazırlanan sergi nedeniyle İstanbul Moda Akademisi yetkililerini ve sergide emeği bulunanları tebrik eden Emine Erdoğan, sergiyi gezerek sergilenen ürünleri inceledi.

İSTANBUL

Emine Erdoğan, İzler Sergisi’nin Açılışına Katıldı -İstanbul ,Türkiye -İstanbul  (1) Emine Erdoğan, İzler Sergisi’nin Açılışına Katıldı -İstanbul ,Türkiye -İstanbul  (2) Emine Erdoğan, İzler Sergisi’nin Açılışına Katıldı -İstanbul ,Türkiye -İstanbul  (3)

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ  - TÜRKİYE  - HABERLERİ - EKONOMİ (27)

Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler | TÜRKİYE

Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler  -TÜRKİYE   (2)Gece Görüşlü Ambulans Helikopterler  -TÜRKİYE   (1)