Enerji Bakanı Berat Albayrak ,Terör Saldırısını Lanetledi

Enerji Bakanı Berat Albayrak ,Terör Saldırısını Lanetledi

“Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecek, ismi ne olursa olsun tüm terör örgütleri ile kararlı mücadelesinden taviz vermeyecektir.”
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Berat Albayrak, Ankara’da meydana gelen bombalı saldırıya yönelik açıklama yaparken, “Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecek, ismi ne olursa olsun tüm terör örgütleri ile kararlı mücadelesinden taviz vermeyecektir.” dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Berat Albayrak, Ankara’da meydana gelen ve Türk Silahlı Kuvvetler personelini hedef alan bombalı saldırı ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ankara’da, akşam saatlerinde gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personelimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralananlara da acil şifalar niyaz ediyorum. Milletimize yapılan bu hain saldırıyı lanetliyorum.

Türkiye bir kez daha terörün hain yüzü ile karşılaşmıştır. Milletimiz müsterih olmalıdır ki, devletimiz bu hain saldırıyı yapan teröristlerle de arkalarındaki güçlerle de mücadele etmeye ve onları alt etmeye muktedirdir. Birlik ve beraberliğimize yapılan bu saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti devleti teröre karşı asla boyun eğmeyecek, ismi ne olursa olsun tüm terör örgütleri ile kararlı mücadelesinden taviz vermeyecektir.

Bir kez daha başta Ankara’da yaşanan saldırıda olmak üzere tüm terör olaylarında hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetler personelimize, Emniyet personelimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da şifalar diliyorum.”

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİ - TÜRKİYE - HABERLERİ - EKONOMİ (7)seers cmp badge