Son Dakika

Ahmet Erdem

Ahmet Erdem

KİM KİMDİR .

1990 yılından beri Royal/Dutch Shell Şirketler Grubu’nun çeşitli birimlerinde yöneticilik yapan Ahmet Erdem, Shell’de çalışma hayatına Mersin Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Mühendisi olarak başladı.

1994 yılında Shell’in Suudi Arabistan temsilciliğine atanan Erdem, buradaki görevlerinin ardından 1998 yılında Türkiye’ye döndü.

Aynı yıl Shell Türkiye’nin Perakende Satışlar Bölümü Akaryakıt Ürün Müdürü oldu. Daha sonra sırasıyla Shell Türkiye İstanbul Bölge Müdürü ve Shell Türkiye Planlama Müdürü olan Erdem ardından Shell Türkiye ve Yunanistan’da Perakende Satışlar Yatırım Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Erdem, 2003-2008 yılları arasında sürdürdüğü Shell Türkiye Perakende Satışlar Müdürlüğü/İcra Kurulu üyeliğinin ardından Shell Kenya Ülke Başkanlığı görevine getirildi. Ahmet Erdem 2009 yılından itibaren Shell Türkiye Ülke Başkanlığı görevini yürütmektedir.

1965 yılında doğan Erdem, orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Erdem, ardından İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İşletme – Yönetim eğitimi aldı.

AHMET ERDEM SHELL ,TÜRKİYE  -SHELL GLOBAL

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA -  HABER ,HABERLER - Türkiye Petrolleri - TP - TÜRKİYE - HABERLERİseers cmp badge