Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Thani’nin davetlisi olarak resmî bir ziyarette bulunmak üzere Katar’a gitti.

Beraberinde eşi Emine Erdoğan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın da bulunduğu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Doha Hamad Uluslararası Havalimanı’nda, Katar Kültür Sanat ve Kültürel Miras Bakanı Hamad Bin Abdulaziz Al-Kawari, Türkiye’nin Katar Büyükelçisi Ahmet Demirok ve diğer ilgililer karşıladı.

Katar ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik edecek olan ve daha önce ülkeye gelmiş bulunan Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Millî Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da havalimanında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayanlar arasındaydı.

Havalimanındaki karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve bakanlar ile birlikte, baba Emir Şeyh Hamad bin Khalifa Al Thani tarafından onuruna verilen özel akşam yemeğine katıldı. Yemek Al Thani’nin konutunda gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -A12 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -A15 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar -A152 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar

enerji petrol medya -TÜRKİYE- HABER GAZETESİseers cmp badge