Türkiye-Yunanistan Hazırlık Maçı

Türkiye ile Yunanistan A milli takımları arasında yapılan özel maçı, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras da izledi.

Karşılaşma öncesinde Başakşehir Fatih Terim Stadı’na gelen Davutoğlu ve Çipras, mücadeleyi protokol tribününden takip etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, maçtan önce A Milli Futbol Takımı’nın soyunma odasına giderek, teknik heyet ve oyunculara başarılar diledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A54 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A55 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A56 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A57 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A58 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A60 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A61 Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A62

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A65Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A75Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras -A66

 

enerji petrol medya -TÜRKİYE  - DÜNYA

ANTALYA,KEMER - KİRALIK TEKNE,YAT - MAVİ YOLCULUK -A1 (3)seers cmp badge